FOTOVOLTIKA

Fotovoltické elektrárne inštalujeme od založenia firmy v roku 2010. 

Špecializujeme sa na komplexné projekty výstavby fotovoltických zdrojov elektrickej energie. Projekty začínajú od návrhu a inžineringu cez konkrétnu projektovú dokumentáciu, dodávku zariadení, realizáciu a uvedenie do prevádzky až po záručný a pozáručný servis.

Okrem realizácie na kľúč Vám spracujeme štúdiu realizovateľnosti a návratnosti investície. Pomocou výkonného software vieme posúdiť straty zatienením a navrhnúť rozmiestnenie panelov podľa vopred pripravenej vizualizácie. 

dom panely

Pri práci využívame know how z dlhoročnej praxe v oblasti prenosu a distribúcie elektrickej energie. Doteraz uskutočnené projekty z oblasti fotovoltiky sú v časti Referencie.

Z dôvodu potreby väčšej špecializácie a rozšírenia kapacít sme sa rozhodli od roku 2018 oblasť fotovoltiky vyčleniť do samostatnej firmy JV Energy s.r.o.

Novovzniknutá JVEnergy je špecializovaná na inžiniering, projektovanie a výstavbu fotovoltických elektrární. Naviac vieme ponúknuť financovanie projektov od štandardných bankových úverov až po vybavenie dotácie vhodnej pre konkrétny projekt a zákazníka.

Pracujeme aj v rámci projektu Zelená Domácnostiam. Nová web stránka čoskoro.

Žiadosti o ponuky na realizácie Fotovoltických projektov môžete posielať na kontakty Power Service Int. , alebo na firmu JV Energy s.r.o. 

Kontakty:

Ing. Marek Volný mobile: +421 903 247 078, marek.volny@jvenergy.sk

Ing. Martin Tomáň mobile: +421 903 562 672, martin.toman@jvenergy.sk

JV Energy s.r.o., Šustekova 16, SVK - 851 04 Bratislava, Slovakia
ICO/REG.no.: 47552964 | IC DPH/VAT: SK2023981784