O NÁS

Spoločnosť Power Service Int. s.r.o. bola založená v roku 2010, jej zakladatelia dlhoročne pôsobili a naďalej pôsobia v oblasti energetiky. Spoločnosť Power Service Int. s.r.o. je zameraná na realizáciu projektov v energetike, prenosu a distribúcie elektriny.

Máme zastúpenie svetovo známych výrobcov VN a VVN zariadení, transformátorov a úzko spolupracujeme so známymi spoločnosťami od elektrických ochrán a riadiacich systémov, viac v časti Partneri. V oblasti služieb v energetike poskytujeme inžiniering, projekčnú a servisnú činnosť. Veľkú časť našich služieb tvorí projektový manažment.

Medzi našich najväčších zákazníkov patria priemyselné podniky, distribučné spoločnosti, prenosová sústava, zahraničné spoločnosti pracujúce na projektoch na Slovensku a iné, viac v časti Referencie. 

V oblasti Obnoviteľných zdrojov energie (OZE) ponúkame výstavbu fotovoltických elektrární na strechy budov. Výstavbu realizujeme komplexne "na kľúč" spolu s dodávkami technológie a vybavením potrebných povolení z URSO až po zmluvy s distribučnou spoločnosťou.

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti zabezpečenia, monitorovania objektov a vozidiel.  Máme široké portfólio ponúkaných produktov od renomovaných výrobcov JABLOTRON, DAHUA, AVIGILION. Poskytujeme návrh riešenia a technickú podporu poskytovaných služieb pre každého nášho zákazníka.